Bonduelle

Seznam měst, kde najdete značku Bonduelle

Informace o značce Bonduelle

Historie značky je delší jak 150 let. Roku 1862 vystavila firma lihovar. Roku 1926 přidala firma výstavbu konzervárny Pierrem a Benoîtem Bonduelle. Rok 1947 byl důležitý pro vytvoření nám již známé značky Bonduelle. Roku 1968 uvedla firma na trh mraženou zeleninu. V roce 1991 vznikla v Praze Bonduelle spol. s r.o. jako dceřiná společnost francouzské firmy Bonduelle. Firma nyní nabízí výrobky ve více než 80 zemích světa např. v Itálii, Velké Británii, Polsku, Rusku, Belgii, Dánsku, Brazílii, Slovensku aj.

Firma Bonduelle nabízí křehkou, svěží a voňavou zeleninu. Zelenina firmy Bonduelle je zpracovávána ihned po sklizni. Tím uchová co největší množství vitaminů a minerálů.

Značka Bonduelle je také v České republice partnerem Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Mražená a sterilizovaná zelenina skvělé a lahodné chuti je to pravé pro Vaše vaření. A nejen to. Po prvním ochutnání si ji oblíbíte a nebudete chtít nic jiného. Nechte rozplynout na jazyku skvělý hrášek, kukuřici či žampiony. Do sortimentu sterilizované zeleniny řadí Bonduelle např. hrášek, hrášek s mrkví, fazolové lusky, kukuřici, cizrnu, čočku, bílé fazole, červené fazole, klíčky, zelené a černé olivy aj. V mraženém sortimentu Bonduelle nabízí jemnou kukuřici, kukuřičné klasy, hrášek, brokolici, květák, špenát krájený i porcovaný, žampiony, mrkev aj.

Bonduelle je prodávána v prodejně Globus či Billa.

Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.

GDPR