Baťa

Seznam měst, kde najdete značku Baťa

Informace o značce Baťa

Značka Baťa je známá po celém světě. Je českou firmou, která se zabývá výrobou a prodejem bot a doplňků. Historie značky Baťa je datována do roku 1894, kdy Tomáš Baťa založil malý obuvnický závod, z kterého udělal jeden z nejznámějších na celém světě. Z počátku firmu vlastnili jeho dva sourozenci a měli pouze tři zaměstnance. Roku 1908 se Tomáš Baťa stal jediným vlastníkem firmy a začal budovat proslulou značku, která se zapsala do podvědomí nesčetně zákazníků. Firma měla své zázemí ve Zlíně. Za první světové války vyráběla firma zboží především pro armádu. Roku 1945 byla firma Baťa zestátněna a přejmenována na Svit. Ale po pádu komunismu se vrací roku 1991 opět se svým původním názvem. V České Republice je to velice oblíbená značka, která nabízí kvalitu a rozumnou cenu pro své zákazníky.

Baťa to jsou boty pro muže a ženy, v rozšiřujícím sortimentu naleznete např. pánské a dámské tašky a kabelky, aktovky, opasky, kufry, peněženky aj.

Baťa to je bezpečí a pohodlí pro Vaše nohy spojené s kvalitou a dlouholetou tradicí.

Značka Baťa je prodávána ve své značkové prodejně.

Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.

GDPR