Astrid

Seznam měst, kde najdete značku Astrid

Informace o značce Astrid

Značka Astrid má dlouhodobou tradici a její historie sahá až do roku 1847. Tehdy František Prochaska otevřel obchod s mýdlem, které sám vyráběl. O rok později byl obchod zdemolován kvůli revolučním bojům. Ale Prochaska se nevzdal a svoji firmu otevřel znovu. Firma Prochaska byla první historicky doloženou kosmetickou rakousko-uherskou firmou. Firma si vedla velice dobře a její oblíbenost stoupala. Roku 1947 oslavila firma sto let a na trh uvedla dětská pěnová mýdla, která vyvážela i do Ameriky. Do dnešní doby si firma vede na trhu velice dobře a její výrobky jsou vyráběné z toho nejlepšího, pro to, aby byly vysoce kvalitní.

Astrid nabízí např. tělové balzámy, masážní emulze, krémy na tělo, krémy na obličej, regenerační tělová mléka, balzám na rty s různou příchutí, pěny na holení, repelenty a mnoho dalšího z velice širokého sortimentu.

Používejte výrobky Astrid a buďte opět krásní. Mějte pokožku příjemnou na dotek. S Astrid budete vypadat mladší a krásnější. Chraňte svoje tělo tím nejlepším.

Tato značka je prodávána např. v prodejně Albert hypermarket, Tesco, TETA drogerie a další.

Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.