Aminostar

Seznam měst, kde najdete značku Aminostar

Informace o značce Aminostar

Značka Aminostar je na trhu od roku 1998. Již od svého počátku produkovala výrobky sportovní výživy. Aminostar se zaměřuje nejvíce na kulturistiku, fitness a silové sporty. Díky rozšiřujícímu, který chtěla firma uvést na trh, přišla do prodejen řada XpowerTM, která je zejména pro vytrvalostní sporty jako je cyklistika, běh a běh na lyžích či atletika. Nabídka pro silové sporty byla rozšířena o speciální řadu jedinečných výrobků ROX. Roku 2006 došlo ke kapitálovému vstupu společnosti Walmark, a.s. do Aminostar s.r.o. a výrobky se dostaly na další prodejní místa. Aminostar má sídlo v Loukově u Mnichova Hradiště.

Staňte se i Vy zákazníkem této značky stejně jako jiní lidé v České republice a dalších evropských a mimoevropských státech.

Pod značkou Aminostar naleznete např. aminokyseliny, anabolizmy a volumizéry, gainery, tyčinky, vitamíny a minerály a spoustu dalšího.

Kvalitní výrobky, které podpoří Váš sportovní růst, nabízí Aminostar.

Tuto značku naleznete v prodejně Aminostar fitness shop, Vitaland, Lékárna Pharmaland aj.

Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.

GDPR