Obchodní centrum Nový Smíchov Plzeňská 233/8, 15000 Praha


Web:
E-mail: info@novysmichov.eu
Tel: +420 251 101 061

Více informací o Obchodní centrum Nový Smíchov

Ohleduplným urbanistickým řešení se může chlubit Obchodní centrum Nový Smíchov. Na místě bývalé Ringhofferovy továrny a pozdější Tatry ČKD na pražském Smíchově vzniklo moderní nákupní centrum, které poskytuje bezpočet služeb, od nákupů potravin přes oblečení až po nejrůznější služby.

Takzvané Centrum Nový Smíchov má rozlohu užitné plochy nákupních galerií činící 85 150 m², které slouží více než sto padesátí obchodům. Patří tak k největším nákupním střediskům v centru hlavního města. OC Nový Smíchov disponuje rozsáhlými parkovacími prostory. Tři podlaží s garážemi uspokojí až 2500 řidičů automobilů. Součástí centra je dvoupatrový hypermarket a také multikino s dvanácti sály.

Dostupnost je výborná, což platí také pro městskou hromadnou dopravu. Ostatně centru se pro jeho polohu přezdívá Nový Smíchov Anděl. Centrum Nový Smíchov je místě nákupů i zábavy, čemuž odpovídá také návštěvníkům velmi příznivá otevírací doba.

Abecední filtr

0-9abcčdď efghchij klmnň opq rř sš tť u vw x yzž
Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.