Arkády Pankrác Na Pankráci 86, 14000 Praha


Web:
Tel: +420 225 111 100

Více informací o Arkády Pankrác

V samém středu nejpočetnější pražské části se nachází nákupní centrum Arkády Pankrác. Obchodní centrum Arkády Pankrác patří k těm největším v hlavním městě, neboť na své rozloze 40 000 m² zastřešuje činnost sto čtyřiceti prodejen.

Ať už se jedná o četné obchody s módním oblečením, velkým potravinový supermarket, anebo mnoho kaváren a restaurací, ve všech případech je OC Arkády Pankrác jedním z nejvyhledáva­nějších komerčních bodů nejen Pankráce, ale celé Prahy.

Centrum Arkády Pankrác je velmi dobře dostupné. Zejména mimopražské určitě potěší rozsáhlé podzemní garáže, které disponují kapacitou 1100 parkovacích mís­t.

Co se týče spojení z hlediska městské hromadné dopravy, nejsou na tom Arkády Pankrác o nic hůře. Přízemí centra je přímo spojeno se stanicí metra linky C Pankrác. U autobusových zastávek hned před centrem zase staví několik linek, takže se sem skvěle dostanete z kteréhokoli místa Prahy.

Abecední filtr

0-9 abcčdď efghch ij klmnň opqrř sš tť uvwx yzž
Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.