IGY Centrum Pražská 1247/24, 370 04 České Budějovice


Web:
E-mail: pavla.liskova@eur.cushwake.com
Tel: +420 389 015 004

Více informací o IGY Centrum

Nové obchodně–společenské centrum v Českých Budějovicích, to je IGY Centrum. Několikapodlažní komplex, ve kterém jsou umístěny obchody, supermarket, restaurace, služby, prostory pro sport, odpočinek a společenské vyžití a kancelářské prostory, se nachází v bezprostřední blízkosti českobudějovického centra s výbornou dopravní dostupností.

IGY České Budějovice bylo otevřeno v roce 2004. Položení základního kamene se uskutečnilo již o rok dříve, výsledkem spolupráce architektů Martina Krupauera a Jiřího Stříteckého s holandskou společností ING Real Estate Development International. Ti zrekonstruovali objekt, který již za Rakouska-Uherska sloužil jako sídlo armády, která jej opustila po roce 1990. Následujících deset let zde byla třznice, avšak nyní mají České Budějovice plnohodnotné nákupní centrum s prestižními značkami.

IGY Centrum nabízí módní oblečení a obuv, řadu služeb od kadeřnictví po stravování, včetně fitness a wellness pro širokou veřejnost. IGY České Budějovice tak zahrnují komplexní nabídku služeb, které ocení každý obyvatel jižních Čech.

Abecední filtr

0-9 abcč dď efg hch ij klmnň opqrř sš tť u vw x yz ž
Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.