Olympia Brno U Dálnice 777, 66412 Brno


Web:
E-mail: info@somerston.cz
Tel: 547 423 611

Více informací o Olympia Brno

Nákupní a zábavní centrum Olympia je se svou rozlohou činící 110 000 m² vůbec největším komerčním střediskem v moravské metropoli Brno. Olympia centrum Brno bylo otevřeno již v roce 1999, nicméně během příštích deseti let se změnilo k nepoznání. Čtyřnásobné rozšíření potvrdilo rostoucí oblibu tohoto obchodního střediska, které láká zákazníky nejen z České republiky.

Olympia se nachází v městské části Brno-Modřice, ve spádové oblasti v přímé návaznosti na sjezd z dálnice Praha – Brno ve směru na Bratislavu. Výborně dostupné je také autobusem. Olympia Brno Autobus jezdí po celou otevírací dobu od nákupního centra Vaňkovka, ležícího nedaleko hlavního nádraží.

Vedle stovky obchodů nabízí Olympia také zábavní služby, jakými je například Olympia Brno multikino. Palace Cinemas Olympia patří v brněnské Olympii k nejvyhledáva­nějším. Pokud vás zajímá jeho program, stačí navštívit stránky Palace Cinemas a přepnout se na Olympia centrum Brno.

Abecední filtr

0-9 abcčdď efghchij klmnň opq rř sš tť uvwx yz ž
Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.