Galerie Vaňkovka Brno Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno


Web:
E-mail: info@galerie-vankovka.cz
Tel: +420 533 110 110

Více informací o Galerie Vaňkovka Brno

Nákupní a společenské centrum Galerie Vaňkovka bylo slavnostně otevřeno dne 23. března 2005. Je vybudováno na ploše 28 800m2 na kraji historického jádra města Brna, přímo mezi vlakovým a autobusovým nádražím.

Podél prosklené nákupní pasáže je v přízemí a v patře umístěno 130 obchodních jednotek s celkovou prodejní plochou 37 000 m2. V dalších dvou patrech se nachází 1000 parkovacích stání a technické zázemí. Na pasáž přímo navazují dvě lávky pro pěší o celkové délce 130 m. V rámci stavby bylo nově upraveno 23 500 m2 chodníků, cest a zelených ploch a vysázeno 95 vzrostlých stromů.

Provozovatelem Galerie Vaňkovka je společnost ECE, která spravuje 100 nákupních center a díky tomu je jedničkou na evropském trhu. Už přes čtyřicet let vyvíjí, plánuje, realizuje, pronajímá a organizuje podnikání velkých nákupních galerií. Celkový obrat, dosažený ve všech centrech, činí okolo 10 miliard eur ročně; mnoho nových galerií je v současné době ve fázi plánování nebo se již staví. Stým centrem společnosti ECE jsou Arkády Pankrác v Praze, jejichž brány se pro návštěvníky otevřely 14.listopadu 2008. Firma ECE je aktivní v mnoha zemích, vykonává management obchodních center v Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Turecku, Kataru – a nyní také v České republice.

ECE zůstává místům, na kterých vytvořila centra, stále věrná. A tak je mnoho center ve správě ECE už více než čtyřicet let. ECE ve svých centrech sdružuje rozličné oblasti od potravin až po módu nebo zábavní elektroniku, a vytváří tak velmi atraktivní mix odvětví, v němž se jako partneři uplatní i regionální maloobchodníci a podnikatelé..

Abecední filtr

0-9 a b c č d ď e f g h ch i j k l m n ň o p q r ř s š t ť u v w x y z ž
Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.

GDPR