Campus Square Netroufalky 770, 625 00 Brno


Web:
Tel: +420 547 214 800

Více informací o Campus Square

Brněnské obchodní centrum Campus Square bylo otevřeno v roce 2008 jako součást velkolepého projektu The Campus, realizovaného společností AIG/Lincoln, který se vzhledem k blízkému sousedství s kampusem Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice Brno má stát centrem výzkumu a vývoje špičkových technologií a biotechnologií.

Nový areál Masarykovy univerzity, jejíž lékařská fakulta zde provozuje zmiňovanou nemocnici, poskytuje zázemí pro tisíce pracovníků a studentů. Jeho součástí je také udržovány park, relaxační zóny a ubytování. Nejen jim slouží rovněž nákupní centrum Campus Square Bohunice.

Campus Square Brno se rozkládá na 20 000 m², přičemž zastřešuje více než padesát obchodů a poskytovatelů služeb, včetně značkové módy, obuvi a sportovního zboží, nábytku, domácích spotřebičů, elektrotechniky, občerstvení a kaváren. Campus Square Shopping Centre Brno se tak řadí spíše k menším hypermarketům, což jeho provozovatelé považují za výhodu. Campus Brno je dostupný z centra za 15 minut.

Abecední filtr

0-9 abcčdď efghch i jkl mnň opq rř sš tť u v w x yz ž
Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.