Racio

Seznam měst, kde najdete značku Racio

Informace o značce Racio

Jeden z nejznámějších a nejvýznamnějších výrobců zdravé výživy v České republice se jmenuje Racio. Tato firma vznikla roku 1990 a o rok později uvedla na trh osm druhů celozrnných chlebíčků. Roku 2000 měla firma již 40 druhů produktů s nejrůznějšími příchutěmi. Nyní vám firma nabízí další a další výrobky, na kterých si rádi smlsnete kdykoli během dne, protože jsou opravdu výborné. Zdravá výživa může chutnat, protože Racio to umí zařídit. Nejmodernější technologie výroby a nejkvalitnější suroviny, které se při této výrobě používají, dávají vzniknout těm nejlepším produktům.

Racio nabízí např. celozrnné chlebíčky, raciolky, toasty a bagetky, bio výrobky, knäckebroty a další výrobky z nejrůznějších zdravých surovin, které jsou i máčené, polomáčené nebo bez polevy. Vše co si jen přejete, naleznete ve zdravé výživě do značky Racio. Rozmazlujte svoje chutě i při hubnutí.

Tuto značku objevíte v prodejnách napříč celou Českou republikou.

Aby byly naše stránky co nejlepší a nejbezpečnější, využíváme technologii cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.